Vážení zákazníci, veľmi radi vám oznamujeme, že naša Treska Exklusiv získala ocenenie zlatou značkou kvality! Okrem toho, ocenenia získali aj ďalšie naše výrobky, a to značkou kvality SK.
Sú to výrobky:
Losos pravý plátky Exklusiv, 100 g
Rybací šalát s majonézovou omáčkou, 140 g
Sleďové očká v oleji s kapiou, 150 g
Čo je to Značka kvality SK na slovenských výrobkoch?
Značka kvality SK je vlastníctvom Ministerstva poľnohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky a bola uvedená do používania v roku 2004 práve vtedy, keď vznikol Národný program podpory poľnohospodárskych produktov a potravín pod názvom “Značka kvality SK”. Cieľom programu je podpora domácej potravinovej produkcie v rozrastajúcom sa konkurenčnom prostredí po tom, čo Slovensko vstúpilo do Európskej únie. Prioritou programu je hlavne zviditeľniť kvalitné domáce výrobky a posilniť tak ich schopnosť konkurovať dovážaným produktom. Táto značka kvality už hrdo označuje viac ako 600 slovenských výrobkov od 85 výrobcov kvalitných slovenských potravín, medzi ktorých patrí aj Ryba Košice. A naša Treska Exklusiv získala dokonca Značku kvality SK GOLD, pretože svojou kvalitou previšuje všetky podobné výrobky na našom domácom trhu.
Kvalita je pre nás to najdôležitejšie, a preto sa usilujeme, aby túto značku obsahovalo stále viac a viac našich produktov. Tak dobrú chuť!
Pre viac informácii o Značke kvality SK nájdete tu.